Neler Var?

PİLATES MATWORK

Pilates matwork çalışmasının ana prensibi karın kaslarını, daha aktif hale getirme ile vücut kontrolü sağlamaya yardım etmektir. Vücut duruşunu düzeltip, kasları kuvvetlendirerek esnekliği artırır. Doğru nefes alıp vermeyi öğretirken merkezi sinir sisteminin çalışmasını destekler.

EXP.SIX PACK

15 dakika boyunca yoğun bir tempo ile karın bölgesinin dayanıklılığını ve kuvvetini arttıran bir programdır.

ALL WORKOUT

Sadece ağırlık barları ve dambıllar kullanılarak yapılan genel kuvveti arttırıcı, vücudunuzun istediğiniz şekle girmesini sağlayan direnç egzersizleridir.

CYCLING LIVE

Profesyonel bisikletçilerin görüş açısından görüntülerle birlikte kendinizi canlı bir yarışta gibi hissedeceksiniz.

MUSCLE TIME

Farklı materyallerle, bütün vücut kaslarını çalıştıracağımız aktif dinlenmelerle yağ yakım nabzını koruduğumuz motivasyonu yüksek bir antrenmandır.

YOGA-AKIŞ

Yaratıcı akışlarla klasik yoga pozları bir araya getirilir. Nefesle pozdan poza geçerken, güçlendiren, esneten, gevşeten, kökleyen akışlar zihni ana davet eder, eklemleri zorlamadan açar ve tüm bedeni çalıştırır.

CROSSFIT

Genel güç ve kondisyon programıdır. Crossfit 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefler. Bu özellikler; kardiyovasküler dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç ve esneklik, patlayıcı kuvet, hız, kondisyon, çeviklik, denge, vücut kontrolü olarak sıralanır.

BOSU PİLATES

Bosu'nun üzerinde stabil olmayan bir zemin üzerinde pilates çalışmasının ana prensibi karın kaslarını daha aktif hale getirme ile vücut kontrolünü, duruşunu düzeltip, en derindeki kasları kuvvetlendirerek esnekliği arttırır. Doğru nefes alıp vermeyi öğretirken merkezi sinir sisteminin çalışmasını destekler.

SURFING BOSU

Bosu ekipmanıyla denge, ritim, müzik ve eğlencenin bir arada olduğu aerodinamik grup dersidir.

H.I.I.T (HIGH INTENSITY INTERVAL TRAINING)

Yüksek yoğunluklu interval antrenman. Örneğin; başlangıç için antrenmana 1 dk. boyunca koşabildiğin kadar hızlı koşu sonra 2 dk. boyunca tempolu yürüyüş ile devam edilir. Bu plan 3 dk. boyunca inişli çıkışlı devam eder. Toplamda 5 set 15 dk. boyunca yapılır. Kulağa basit gibi gelse de oldukça efektif bir antrenmandır.

TABATA

Izumi Tabata tarafından Japonya'da geliştirilmiş bir güç antrenmanı olup "20 saniye yap 10 saniye dinlen" prosedürünü uygulayan bir egzersiz türüdür.