ERZURUM WEB TASARIM

ERZURUM WEB TASARIM

Web Tasarım Mutfağımızda İşlerimiz Nasıl Pişer?

Web Tasarım

WEB TASARIM

Dizayned Erzurum Web Tasarım benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Dizayned Erzurum Web Tasarım kültürünün temelidir.Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Web Tasarım Süreçleri:

web tasarım ön görüşmeÖn Görüşme ve Analiz

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

web tasarım bir fikrim varBir Fikrim Var!

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kretaif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

web tasarım test aşamasıTest Aşamları

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

web tasarım iletişim aşamasıİletişimde Kalalım

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Gökçe Bilişim web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Dizayned Erzurum Web Tasarım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Dizayned Erzurum Web Tasarım, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

ERZURUM WEB TASARIM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ